Auto ja Mototehnika
Multifunktsionaalne autode ja mootorrataste kaitsekatete seeria. Erinevalt vahast või hermeetikust annab Ceramic Pro pärast katmist püsiva kaitse värvi, klaasi ja naha, valuvelgede, plasti ja kummi jaoks.

Ceramic Pro kattekihtide võimas vett ja mustust hülgav efekt, suurepärane vastupidavus ilmastikule ja keemiarünnakud võimaldavad teie autol kauem puhas ja uus püsida.

Veetransport
Ceramic Pro kaitsekatted on veetranspordil kõige vastupidavamad ja mitmekülgsemad. Kuna pinnakatted on keskkonnale täiesti mittetoksilised, pakuvad need laeva kere suurepärast kaitset merekeskkonna agressiivse mõju ning vetikate ja molluskitega saastumise eest.

Ceramic Pro ühendeid kasutatakse aktiivselt ka laevade tekkide ja sisepindade jaoks, kaitstes päikese käes läbipõlemise ning mitmesuguse reostuse ja oksüdatsiooni eest. Täna kaitseb Ceramic Pro merelaevu üle kogu maailma!
Lennundus
Ceramic Pro katted kaitsevad õhusõidukeid ja koptereid äärmusliku kliima ja saasteainete eest. Mitmekihiliste kihtidena kaitseb kate õhusõidukit vihmaerosiooni, jäätumise, kriimustuste ja laastude eest ning aitab vähendada lohistamist, mis säästab kütust.

Ceramic Pro kattekihtide võimas vett ja mustust hülgav efekt, UV-kindlus võimaldavad neid kasutada nii lennuki välis- kui ka sisepindade töötlemisel ning säästavad oluliselt selle hooldust.
Riided ja jalatsid
Ceramic Pro katted kaitsevad teie lemmiktooteid tolmu, mustuse, rasva ja vee eest. Pärast lemmik nahktoodete kaitsekatte kasutamist ei kaota nad oma esinduslikku välimust ja säilitavad oma värvi pikka aega.

Keraamikaga Pro kaetud nahast ja tekstiilist esemed omandavad vetthülgava efekti, ei kao ereda päikese käes ega vaja keemilist puhastust. Kattekihtide pealekandmise lihtsus võimaldab teil esemeid viie minuti jooksul ise töödelda.
Tööstus
Ceramic Pro viimistlusi on lihtne puhastada ja kaitsta vee, mustuse, tugevate kemikaalide ja grafiti eest. Kõrge töötemperatuuri (kuni 1800 ° C) ja vähese elektrijuhtimisvõime tõttu saab Ceramic Pro katet kasutada kõige karmimates tingimustes, et kaitsta täiesti erinevaid pindu: looduskivi ja kodumasinate elektriseadmeid, torujuhtmeid ja ühistransporti. mitmesugused korpused ja ehitusmaterjalid jne.
Majapidamissfäär
Keraamilised Pro tooted koduseks kasutamiseks.
Made on
Tilda